Hakkımda

illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations

Haydi gel! Kısaca sana kim olduğumu anlatayım: " Ben Mert, bu şirketin kurucusuyum. 5 yılı aşan deneyimlerimi sizlerle paylaşmayı seviyorum. 500'den fazla mutlu müşteriye sahibim. Herkes için birer referans olabilir ama benim için tamamı mutlu müşteri. Fikirlerinize sonsuz önem veriyorum, düşüncelerinizi profesyonelce tasarımlarıma aktarıyorum. Bu vesileyle işletmeniz için en doğru tasarım çözümlerini hazırlıyorum. Unutmayın ki MEY LOGO size farklı hissettirir!

MEY LOGO sizin için var. Dijital tasarım çözümleriniz için doğru yerde olduğunuzdan hiç şüpheniz olmasın. Emin olun ki siparişlerinizin en iyi şekilde sizlere sunumlası için elimden gelenin en iyisini daima yapmaya hazırım.

Hiç vakit kaybetmeden hızlıca benimle iletişime geçin. Kazanan her zaman siz olun. Unutmayın ki MEY LOGO ile farklı hissedeceksiniz!

author

MEY LOGO • Dijital Tasarım Ofisi

Logomuzun Hikayesi

Kutup Yıldızı; Gökyüzünün en parlak ve daima kuzey yönünü gösteren yıldızdır. Binlerce yıldız arasında en dikkat çekeni ve en anlamlısı bu yıldızdır. Kaybolduğunda sana parıltısı ile yol gösterir. Biz ise işletmeleriniz için size en doğru tasarım çözümleri sunma gayesindeyiz. Siz de kararsız kalıp yönünüzü kaybederseniz unutmayın MEY LOGO size doğru yolu gösterecektir.

Çalışma Süreci

icon

Rakip Analizi

Sipariş talebinizi aldıktan sonra sizin için detaylı bir rakip analizi yapıp topladığım verileri size sunuyorum. Verileri inceleyip bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

icon

Tasarım

Tasarım sürecine yapılan analiz çalışmasından sonra ortaya atılan tüm fikirler değerlendirmeye alınıp başlanır. Bu süreç aşama aşama size sunumlarla devam etmektedir.

icon

Teslimat

Tasarım sürecinde onaylanan çalışma gerekli düzenlemeler yapılarak isteğinize uygun hale getirilir. Sipariş talebinizde anlaşılan tüm formatlar e-posta adresinze teslim edilir.

REFERANSLAR

client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo